Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /domains/poznajhiszpanie.pl/public_html/forum/includes/bbcode.php on line 483
Forum - Hiszpania • Zobacz temat - Na jakiej lekcji najbardziej się stresujecie?
Click for Barcelona, Hiszpania Forecast Click for Madryt, Hiszpania Forecast

Na jakiej lekcji najbardziej się stresujecie?

wszystkie inne

Na jakiej lekcji najbardziej się stresujecie?

Postprzez 84ciolatos » 12 Cze 2017 16:05

Jakoś za bardzo nie odczuwam stresu na lekcjach, bo średnio zależy mi na ocenach i w mojej szkole poziom nauczania nie jest nie wiadomo jak wysoki. Czasem tylko na chemii, bo nauczycielka jest wyjątkowo bardzo wymagająca, a ja z tego przedmiotu orłem nie jestem. Ewentualnie czasem na fizyce jak jest ten moment, w którym nauczyciel rozważa, czy przesunąć kartkówkę.
84ciolatos

Dołączenie: 12 Cze 2017 16:03
Miejscowość: Aurora

Re: Na jakiej lekcji najbardziej się stresujecie?

Postprzez ingia7 » 26 Cze 2017 09:30

Ja odczuwałam stres zawsze przed jakąś wielka pracą klasową. Oraz na kółku teatralnym w czasie występów. Tak to raczej nie.
http://www.edenred.pl/pl/zarzadzanie-wydatkami
ingia7

Dołączenie: 26 Cze 2017 09:14

Postprzez faninadur » 28 Cze 2017 19:58

Ja najbardziej stresuje się na matematyce bo bardzo nie lubię tego przedmiotu...
prowadzenie płac Pruszków
faninadur

Dołączenie: 27 Cze 2017 14:50

Postprzez bominoanna » 26 Lip 2017 16:48

Hematologia, farmakologia. Bujam się z nimi na wszystkich terminach jak narazie, a farmakologię, to chyba będę miał nawet przyjemność mieć rok dłużej.

naderwany mięsień dwugłowy uda leczenie
bominoanna

Dołączenie: 23 Lip 2017 15:13

Powróć do Różne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość