Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /domains/poznajhiszpanie.pl/public_html/forum/includes/bbcode.php on line 483
Forum - Hiszpania • Zobacz temat - co zrobi z córką-narcyzem
Click for Barcelona, Hiszpania Forecast Click for Madryt, Hiszpania Forecast

co zrobi z córką-narcyzem

wszystkie inne

co zrobi z córką-narcyzem

Postprzez 78northcosva » 04 Sie 2017 09:14

kiedyś moja córka była wiecznie zakompleksiona, wiecznie mówiła, że jest gruba i brzydka. od niedawna popadła w komples narcyza. cały czas pyta się czy jest ładna, wdzięczy się do lustra. nie wiem czy powinnam się martwić czy cieszyć, że w końcu pokochała siebie taką jaka jest. na szczęście to jej wueilbienie do samej siebie nie odbija się na jej wynikach w nauce. wasze córki tez tak mają?
78northcosva

Dołączenie: 04 Sie 2017 09:12
Miejscowość: Baltimore

Re: co zrobi z córką-narcyzem

Postprzez aariablix » 19 Sie 2017 18:42

no wygląda na to że to całkowicie normalne w pewnym okresie rozwoju, w każdym razie ja po obserwacjach mojej siostry (akurat ja tego nie przechodziłam), jestem o tym przekonana,
to jeszcze nic, pewnie potem przyjdzie czas na rzucanie bardzo radykalnymi hasłami natury społecznej, dotyczącymi rodziny i otoczenia, i ludzkości, i zachwyt nad swoimi poglądami (to znam już z większej liczby przykładów) i wg mnie to inna odmiana narcyzmu
gdzie kupić świeczki urodzinowe
aariablix

Dołączenie: 19 Sie 2017 15:12

Re: co zrobi z córką-narcyzem

Postprzez farimexs » 25 Paź 2017 22:04

no wygląda na to że to całkowicie normalne w pewnym okresie rozwoju, w każdym razie ja po obserwacjach mojej siostry (akurat ja tego nie przechodziłam), jestem o tym przekonana,
to jeszcze nic, pewnie potem przyjdzie czas na rzucanie bardzo radykalnymi hasłami natury społecznej, dotyczącymi rodziny i otoczenia, i ludzkości, i zachwyt nad swoimi poglądami (to znam już z większej liczby przykładów)
hurtownia cukiernicza Warszawa
farimexs

Dołączenie: 23 Paź 2017 20:30

Powróć do Różne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość