Click for Barcelona, Hiszpania Forecast Click for Madryt, Hiszpania Forecast

Korzystacie ze zmywarek?

wszystkie inne

Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez mycargong85 » 07 Sie 2017 15:30

Chciałabym wiedzieć, na ile jest to powszechne? Ja dotąd nie używałam, ale zastanawiamy się, czy nie byłaby pomocna. Czy trzeba liczyć się z dużym wydatkiem czy nie jest to konieczne?
mycargong85

Dołączenie: 07 Sie 2017 15:28
Miejscowość: Rochester

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez aariablix » 19 Sie 2017 18:42

Nigdy nie mialam zmywarki, dopiero teraz niedawno po przeprowadzce zostawiono nam zmywarke i nie wyobrazam sobie zycia bez niej :D najlepiej sprawdza mi sie przy myciu bardzo zabrudzonych garnkow i uwielbiam szklo ze zmywarki bo az lsni. Jest super. Nie wiem jak moglam zyc bez niej. Kupuje tabletki z biedronki All in 1 ale mialam tez Somat Gold costam i nie widze roznicy a z biedry sa tansze.
gdzie kupić świeczki urodzinowe
aariablix

Dołączenie: 19 Sie 2017 15:12

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez farimexs » 25 Paź 2017 22:04

Nigdy nie mialam zmywarki, dopiero teraz niedawno po przeprowadzce zostawiono nam zmywarke i nie wyobrazam sobie zycia bez niej :D najlepiej sprawdza mi sie przy myciu bardzo zabrudzonych garnkow i uwielbiam szklo ze zmywarki bo az lsni. Jest super. Nie wiem jak moglam zyc bez niej. Kupuje tabletki z biedronki All in 1 ale mialam tez Somat Gold costam i nie widze roznicy a z biedry sa tansze.
hurtownia cukiernicza Warszawa
farimexs

Dołączenie: 23 Paź 2017 20:30

Powróć do Różne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość