Click for Barcelona, Hiszpania Forecast Click for Madryt, Hiszpania Forecast

Jaki odkurzacz do domu?

wszystkie inne

Jaki odkurzacz do domu?

Postprzez 22placefob » 08 Sie 2017 15:56

Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego odkurzacza i totalnie nie mam pojęcia, jaki powinnam sobie wybrać. A chodzi mi o taki, który byłby najlepiej przyjazny dla alergików i żeby nie było żadnych problemów z opróżnianiem brudu, bo kiedyś mole mi zalęgły w odkurzaczu tylko dlatego, że nie mogłam w ogóle go otworzyć
22placefob

Dołączenie: 08 Sie 2017 15:55
Miejscowość: Salt Lake City

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Postprzez aariablix » 19 Sie 2017 18:41

Witam ja polecam Odkurzacz ZELMER 1600.0K04SP kupiłam go pół roku temu i jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz jest dość mocny (istnieje możliwość regulacji mocy) jest cichy i posiada duży worek. Jestem zadowolona z niego polecam
gdzie kupić świeczki urodzinowe
aariablix

Dołączenie: 19 Sie 2017 15:12

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Postprzez farimexs » 25 Paź 2017 22:03

Odkurzacze bezworkowe – zamiast worka, do którego wpadają zanieczyszczenia, ten typ odkurzacza ma plastikowy pojemnik, który należy regularnie opróżniać oraz myć. Działanie odkurzacza opiera się na specjalnym systemie cyklonu, który odwirowuje kurz i brud z obiegu powietrza i osadza go na dnie zbiornika lub na systemie wodnym (brud i kurz oddzielają się za pomocą wody i opadają na dno zbiornika z wodą).
Taki odkurzacz ma sporo zalet: nie wymaga wymiany czy prania worków, skutecznie pochłaniania pyły, roztocza i alergeny, usuwa sierść zwierząt, a w przypadku odkurzaczy dobrej jakości wymiana niezmywalnych filtrów jest konieczna tylko raz w roku. Odkurzacz bezworkowy nie jest też pozbawiony wad: cena zakupu i eksploatacji jest dosyć wysoka (zazwyczaj cena filtra jest wyższa niż zestawu worków na 1 rok), a przy filtrze zmywalnym najczęściej jest konieczność czyszczenia go po każdym użyciu.
hurtownia cukiernicza Warszawa
farimexs

Dołączenie: 23 Paź 2017 20:30

Powróć do Różne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości